İstanbul Siemens Servisi
444 67 02

Siemens Klima Servis & Klima Bakım

Siemens klima modelleri hem konutlarda hemde ticari alanlarda kullanılmaktadır. Cihazlarınızdaki tüm arızalarda Siemens klima servisi & Klima bakım 444 67 02 numaradan servisimize ulaşıp hızlı çözüm alabilirsiniz. Siemens cihaz sahiplerine klima teknik sorunlarında aynı gün ulaşıyoruz. %100 işçilik garantili klima tamir & onarım hizmeti için 20 yıllık tecrübeli firmamıza tercih ediniz.

Siemens marka Salon tipi klimalar, duvar tipi klimalar, kaset tipi klima, tavan tipi klima ve kanal tipi tüm klima çeşitlerinde tamir ve bakım servisi veriyoruz. Taşınma durumlarınızda klima yer değiştirme ve montaj desteğimizde vardır. Siemens klimalar 2022 yılı ile yeni ürün teknolojilerini satışa sunsa da firmamızda eski tip klimalar dahil tümünde işlem yapılır.

Siemens Klima Tamiri

Her Siemens klima ürünün arızası için tamir onarım mümkündür. Hurdacı veya eskiciciye vermeden önce mutlaka uzman desteği alınız. Klimalar bazen kullanıcılardan kaynaklı, kimi zaman parça ve aksam sorunlar ve çevresel faktörler sebebi ile arıza yapabilir. Her klimanın sorunu ne olursa olsun tamiri ve onarımı mümkündür. En kötü durumlarda arızalı parça tespit edilir ve onayınızla değiştirilir. Siemens servis ekibimiz bünyesinde klima cihazları için özel teknisyenler görev yapmaktadır.

Siemens Klima Servis

klima servisi siemens

[siteorigin_widget class=”PW_Call_To_Action”][/siteorigin_widget]
belen siemens servisi hatay siemens servisi