İstanbul Siemens Servisi
444 67 02

Siemens Beyaz Eşya Servisi & Tamir Onarım

Siemens beyaz eşya ürünlerinde kalitesi ile bilinen ve en çok tercih edilen markalardan biridir. Siemens beyaz eşya servisi bu nedenle çok önemlidir. Cihazlarınızda sık sık aynı hata ve sorunlar tekrarlanmasın istiyorsanız markada teknisyeni bulunan firmaları tercih ediniz. 20 yıllık teknik servis tecrübesi bulunan firmamız 444 67 02 7/24 servis kayıt işlemi ulaşabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm semtlerine Siemens cihazları ve dayanıklı tüketim eşyaları için her gün servis sağlıyoruz.

Teknik servis bünyemizde Siemens markalı ürünlerde yüksek tecrübeye sahip uzman teknisyenler görev alır. Siemens beyaz eşya servisi, montaj, parça değişimi sağlıyoruz. Konutlarda ve iş yerlerinde ve diğer ticari mekanlarda kullanılan tüm Siemens markalı eşyalar için servisimiz vardır.

Siemens mağazaları kapsamında satışı devam etmekte olan yada satışı sonlanmış tüm modeller için ekibimizden tamir onarım desteği alabilirsiniz. Önceki yıllara göre beyaz eşyalar çamaşır makinesi ve bulaşık makineleri çok daha yoğun kullanım yapılmaktadır. Günümüzde gün aşırı kullanılır hale gelen bu makinelerde istenmeyen arızalarda sık karşılaşılmaktadır. Yaşadığınız arızanın hemen çözülmesi ve çalışır vaziyette sizlere teslim edilmesi için profesyonel teknik servis hizmeti alınız.

Siemens Beyaz Eşya Tamiri

Siemens Beyaz eşyaların tamir onarım süreçlerinde 2 türlü hizmet verilir. Cihazlardaki sorun ve arıza niteliğine göre yerinde servis verir veya arızanın büyüklüğüne göre servise alınıp tamir onarım teknik servis merkezinde devam eder. Bu durumlarda ortalama cihazların teslim süresi 2 gün civarındadır. Adresinize yakında mutlaka sizlere bir kaç dakika içinde ulaşabilecek Siemens servis ekibimiz vardır.

Siemens Beyaz Eşya Servisi

beyaz eşya servis siemens

[siteorigin_widget class=”PW_Call_To_Action”][/siteorigin_widget]
belen siemens servisi hatay siemens servisi